Mój koszyk 0

Audiobook - Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie (mp3)

  • Bettger Frank
  • Ilość stron: 1 CD
  • ISBN: 978-83-60652-87-9
  • Data wydania: 2010
29,00 zł
- +

Opis

Czyta: Tomasz Kućma

Ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie.

W książce znajdujemy cenne wskazówki, inspirujące studia przypadków, jak wyrobić w sobie styl i technikę świetnego sprzedawcy.
Książka Bettgera jest wielkim bestsellerem, a dla milionów jego czytelników to swoisty katechizm handlowca. Carnegie nazwał ją najbardziej użyteczną i inspirującą książką o sprzedaży jaką kiedykolwiek napisano.
Dziś trafia do Państwa rąk w wersji audio.

Recenzje

magazyn_literacki_ksiazki.gif

Akwizycja to trudna i niewdzięczna praca, upokarzająca zwłaszcza gdy widzi się napis na drzwiach biurowca „domokrążcom dziękujemy". Bettger stworzy) jednak coś na kształt „filozofii sprzedawcy", która w praktyce nie tyko pozwala odnieść sukces finansowy ale też inaczej spojrzeć na siebie, na klientów, na własną pracę. Zawarte tu rady nie ograniczają się do banałów, lecz wynikają z dziesięcioleci pracy i obserwacji, są podparte niewątpliwym sukcesem autora, ale i przekonują autentycznością, odwoływaniem się do własnych porażek, doświadczeń, kontaktów. Wiele rad Bettgera można odnieść w ogóle do kontaktów z ludźmi, niekoniecznie kontaktów tylko handlowych. Autor uczy jak słuchać innych, jak prowadzić konwersację, jak okazywać empatię, jak wzbudzać w sobie entuzjazm i optymizm, jak skutecznie zapamiętywać ludzkie cechy ftp. Wydany teraz w wersji audio poradnik powinien znaleźć się w samochodowym odtwarzaczu CD każdego przedstawiciela handlowego czy agenta ubezpieczeniowego, ale i osoby, które nie mają z handlem wiele wspólnego mogą wysłuchać z zainteresowaniem ponad czterech godzin nagrania. (t)

gazeta_msp.gif

Każdy, kto chce odnieść sukces, musi tę książkę przeczytać. Nie każdy jednak ma nadmiar czasu. Dlatego publikacja nagrana na płytach CD w przystępny i atrakcyjny sposób prezentuje przydatne wskazówki, które pomogą Ci wyrobić w sobie styl i technikę najlepszego handlowca. Omawia zagadnienia takie jak: recepta na sukces w handlu jak skłonić innych do robienia z Tobą interesów czy stadia sprzedaży. Czyta Tomasz Kućma. impuls.gif

Tę książkę Franka Bettgera można nazwać katechizmem handlowca. Autor nie miał łatwego życia. W wieku 29 lat, po różnych doświadczeniach życiowych, był "na dnie". Spróbował wtedy jako akwizytor sprzedawać ubezpieczenia, ale nie szło mu to najlepiej. A jednak 12 lat później miał już wystarczającą fortunę, by zostać rentierem. W tym czasie przeistoczył się w jednego z najskuteczniejszych i najlepiej zarabiających handlowców w Ameryce. Jakie sekrety zawodowe przyniosły mu sławę i pieniądze? Swój sekret wyjawia w tej właśnie książce. Bettger daje Czytelnikowi receptę na sukces, której skuteczność udowodnił swoim życiem. W książce można znaleźć przykłady i wskazówki, jak wyrobić sobie styl i technikę najlepszego handlowca. Wydajność pracy i dochody natychmiast wzrosną, jeśli zastosuje się jego cenne rady dotyczące: potęgi entuzjazmu, sposobów pokonania strachu, kluczowych słów, które pozwolą zmienić sceptycznego klienta w entuzjastycznego nabywcę, skutecznego zachęcania nabywców do kupna, siedmiu złotych zasad dobijania targu. Książka, wydana w formie audiobooka, jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych. Umożliwia bowiem zapoznanie się z treścią tego bestsellera np. podczas jazdy samochodem.

Więcej z kategorii