Mój koszyk 0

Etyka biznesu

34,90 zł
- +

Opis

UCZCIWOŚĆ SIĘ OPŁACA! NIE MUSISZ OSZUKIWAĆ, ABY WYGRAĆ
Etyka w biznesie to jeden z najistotniejszych problemów, przed jakim i obecnie staje świat. Dwóch wybitnych, najlepiej sprzedających się autorów, Kenneth Blanchard i Norman Vincent Peale, połączonymi siłami stawiają czoła temu problemowi w swej niezwykle ważnej książce „Etyka w biznesie”. Udowadniają w niej, że nie trzeba oszukiwać, aby wygrać.
Od prostego, trzystopniowego „Kwestionariusza etycznego”, który pomaga ocenić decyzję lub działania, do Pięciu Kluczy etycznego postępowania, które pomogą określić twoje cele, „Etyka biznesu” oferuje zestaw użytecznych narzędzi. Mogą być zastosowane do usprawnienia twojej firmy lub poprawienia jakości życia. „Etyka biznesu” to nie teoria. Blanchard i Peale korzystając ze swojego ogromnego i unikalnego doświadczenia, ujawniają sekrety etycznego postępowania, podają praktyczne wskazówki, aby uświadomić nam, dlaczego uczciwość popłaca.

Recenzje

ksiazki.gif

„Uczciwością i pracą ludzie się bogacą” – mówi stare porzekadło, które współcześnie czasem trąci myszką. O tym, że warto być uczciwym wspólnym głosem zza wielkiej wody mówią Kenneth Blanchard i Norman Vincent Peale, autorzy książki „Etyka biznesu”. Każdy znajdzie tu praktyczne wskazówki, jak radzić sobie w mało komfortowych sytuacjach, czym się kierować, stojąc przed dylematem etycznym. Treści podejmujące ważną tematykę podane zostały w atrakcyjnej formie – w konwencji rozmowy.
home_market.gif

Etyka w biznesie to jeden z najistotniejszych problemów przed jakimi obecnie staje świat biznesu. Książka napisana w konwencji rozmowy, dialogu obu autorów jest łatwa w odbiorze i zarazem niezwykle użyteczna. To książka nie tylko dla menedżerów, ale też dla tych wszystkich, którzy chcą podejmować etyczne decyzje w swoim życiu lub stoją przed moralnymi dylematami. Na kolejnych stronach książki autorzy podają nam wskazówki, jak lepiej rozwiązywać dylematy, przed którymi stajemy codziennie, a także inspirację, aby postępować w sposób etyczny zgodnie z poglądami, jakie każdy z nas posiada.
Książka na pewno nie jest poradnikiem, który jasno wskazuje jaka decyzja jest dobra, a jaka zła. Ale na pewno jest przewodnikiem po trudnych kwestiach etyki, przed którymi stają dzisiejsi menedżerowie. Prostym i bezpośrednim językiem opisuje, jak tworzyć zdrowe etycznie środowisko biznesowe.

Więcej z kategorii