Mój koszyk 0

Wznowienie długo oczekiwanego tytułu!

Z przyjemnością informujemy, że w odpowiedzi na wiele maili od czytelników postanowiliśmy wznowić książkę "Inteligencja interpersonalna"  autorstwa Silberman Mel i Hansburg Freda i jest ona już dostępna w sprzedaży.

RECENZJA "MY COMPANY" 06/22

Odnosisz czasem wrażenie, że wiedzie ci się gorzej niż powinno? Czy konflikty z niektórymi ludźmi pozbawiają cię całej energii? Czy chciałbyś, by twoje relacje z najbliższymi układały się bardziej harmonijnie? Wielu z nas na te pytania (zawarte w teście na samym początku książki] odpowie twierdząco. Czy to znaczy, że to książka dla każdego? I tak, i nie. Tak, bo to solidna porcja wiedzy z dziedziny psychologii podanej w ciekawy sposób. Nie, bo nie wszyscy jesteśmy gotowi przyznać - nawet sami przed sobą - że nasza inteligencja interpersonalna pozostawia wiele do życzenia. I wymaga pracy. Silberman i Hansburg, dwoje uznanych psychologów, odkrywają przed czytelnikami umiejętności składające się na inteligencję interpersonalną. Autorzy uczą, jak uważnie słuchać innych, motywować ich, wyrażać i przyjmować konstruktywne opinie, rozwiązywać konflikty. A także przekazywać światu to, co mamy najlepszego do zaoferowania.

"Inteligencja interpersonalna" to książka idealnie wpisująca się w obecne potrzeby ludzi i uzupełniająca braki w komunikacji interpersonalnej, które dotykają wiele osób, dodatkowo napisana przez osoby biegłe w temacie.

To lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce się rozwijać i potrzebuje wsparcia w temacie komunikacji interpersonalnej.

Dziękujemy Wam za zachętę do wznowienia tej kultowej pozycji, mamy nadzieję, że nowe wydanie przypadnie Wam do gustu!

Zespół Studio EmkaNapisz komentarz

Twój adres email nie będzie publiczny.