Mój koszyk 0

Życie po drugiej stronie

39,90 zł
- +

Opis

Książka dostępna od 2.06.2020 r.

Czy nigdy Was nie interesowało, gdzie przyjdzie Wam spędzić wieczność? Jeśli tak, przeczytajcie Życie po Drugiej Stronie – przewodnik po przyszłym życiu.

Sylvia Browne, słynąca z parapsychicznych zdolności, w tej znakomitej, niezwyczajnej książce, goszczącej przez wiele miesięcy na liście bestsellerów „New York Timesa”, uzmysławia i obrazuje, jak wygląda i jaki jest wymiar istniejący poza światem. Sylvia zabiera czytelników w podróż, pozwalającą dotrzeć do świata, do którego odeszli nasi bliscy i który czeka na nas. Przedstawia swoją życiową drogę, opowiada o poprzednich wcieleniach, o wróżeniu, o sesjach hipnotycznych i o badaniach, które doprowadziły ją do fantastycznych, niepowtarzalnych odkryć niemieszczących się w wyobraźni zwykłych zjadaczy chleba. Opisuje mieszkańców Drugiej Strony, okolice, w których przebywają, sprawy, którymi się zajmują. Wyjaśnia, co się dzieje z ludźmi, kiedy odchodzą z tego świata, aby przejść do świata innego, a także jak to jest, kiedy opuszczają Drugą Stronę, udając się w podróż z powrotem na Ziemię.

Dzieli się z nami zadziwiającymi spostrzeżeniami i niesłychanymi historiami dotyczącymi tych z Drugiej Strony – „istniejącej naprawdę i równie rzeczywistej jak Ziemia, po której stąpamy, jak ciało noszące naszego ducha i jak powietrze, którym oddychamy”.

O autorce:

Sylvia Browne, ur. 19 października 1936 r. w Kansas City. Psychotronik, medium, pisarka. Była autorką książek o tematyce parapsychologicznej. Większość z nich: End of Days, Life on the Other Side, Book of Draems (wszystkie wydane w Polsce w Studio EMKA), okupowała czołowe miejsca na liście bestsellerów „New York Timesa”. Na podstawie swoich zdolności parapsychicznych i badań naukowych Sylvia Browne z powodzeniem prowadziła działalność przez prawie pół wieku. Pisała artykuły do specjalistycznych periodyków, występowała w telewizji i radiu amerykańskim, udzielała licznych wywiadów. Zmarła w 2013 r.

Więcej z kategorii