Mój koszyk 0

Seria TEZAURUS IDEI. Napoleon Hill. Myśl i bogać się

  • McCreadie Karen
  • Ilość stron: 136
  • Oprawa: twarda z obwolutą
  • Format: 130x200

Opis

Książka Napoleona Hilla Myśl i bogać się jest klasycznym osobistym poradnikiem motywującym działania prowadzące człowieka do zdobycia pierwszego miliona oraz do osiągnięcia przezeń perfekcyjnych umiejętności kierowania zespołem podległych mu pracowników, a także pełnego rozwoju własnej osobowości. Karen McCreadie wnikliwie analizuje trzydzieści podstawowych składników Hillowskiej formuły sukcesu i w przystępny sposób wskazuje, jak należy wprowadzać je w życie, by uległo ono gruntownej przemianie. Wedle jego zaleceń, należy:

*Wytknąć sobie główny cel życiowy i dążyć konsekwentnie do jego osiągnięcia;
*Zachować w działaniu elastyczność i zdolność przekuwania porażek w sukcesy;
*Wykorzystywać potęgę języka i stale wzbogacać zasób słownictwa;
*Wspomagać się wiedzą i umiejętnościami współpracowników.

Współczesna interpretacja książki Napoleona Hilla, zatytułowanej wymownie „Myśl i bogać się”, nie jest jej prostym streszczeniem, lecz uwypukla i akcentuje nieprzemijające, ponadczasowe wartości jego dzieła, potwierdzane zarówno obecnymi badaniami naukowymi jak i niebywałymi, dzisiejszymi dokonaniami w biznesie. Takie ujęcie spuścizny myślowej Hilla dowodzi, że jest ono jedną z najcenniejszych książek, jakie kiedykolwiek napisano.

Karen Mccreadie jest pisarką zajmującą się problematyką rynku, działającą zarówno w Wielkiej Brytanii jak i Australii. Przygotowywała również teksty ważnych przemówień i wystąpień publicznych na różne tematy liderom międzynarodowego biznesu. Opublikowała książkę o Sztuce wojny Sun Tzu. Więcej informacji o niej znaleźć można pod następującym adresem internetowym: www.wordarchitect.co.uk

Więcej z kategorii