Mój koszyk 0

Standardy kierowania zespołem handlowym

Opis

Głębokie przemyślenia oparte na osobistym doświadczeniu autora – odarte z ideologii konkretne analizy i studia przypadku – wreszcie genialne w swojej prostocie rozwiązania – czynią tę publikację wymarzoną i jednocześnie niezbędną menedżerowi sprzedaży.
Krzysztof Grzebyk
wiceprezes zarządu AXA POLSKA

…Robert Krool - uznany ekspert w dziedzinie przywództwa w biznesie i polityce oraz przedsiębiorczości wśród młodzieży… Krool stał się autorytetem ekonomistów, doradcą klubów biznesu, izb i organizacji gospodarczych.
Gazeta Wyborcza Wrocław

Robert jest wybitnym praktykiem sprzedaży i wyjątkowym liderem, gdyż potrafi łączyć zamiłowanie do biznesu z pasją bycia pisarzem oraz mówcą. Ze względu na rzadko spotykaną wiarygodność jest w stanie przekazać wiedzę oraz doświadczenie niebywale efektywnie oraz skutecznie. Pozostawia trwały ślad w umyśle każdego z nas. „Praktyka biznesu piórem i słowem” to synonim wyjątkowości podejścia, które reprezentuje Krool.
Jan Gasparski
Polish National Sales Awards

Przeczytałam wszystko co Robert napisał i stwierdzam, że nie tylko łatwo się czyta poszczególne rozdziały, ale również jest tu mnóstwo cennych informacji. Można powiedzieć, że książka jest praktycznym poradnikiem menedżera i to nie tylko szefa działu sprzedaży. Kto pracuje już kilka lat w sprzedaży z pewnością rozpoznaje wiele wątków ze swojego życiorysu. A osoby rozpoczynające karierę mogą wykorzystać przedstawione tu doświadczenia, by ustrzec się wielu błędów. Zachęcam do stałego korzystania z lektury tej książki.
Agnieszka Polska-Kamieńska
Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców w Polsce

 

Więcej z kategorii