Mój koszyk 0

Masz 10 minut? Zainwestuj w swoje zdrowie. Całkowity przełom w dbaniu o siebie

Opis

Za mało czasu na gimnastykę?

Już nie! Stworzony przez laureata wielu nagród, trenera zdrowia oraz trenera fitnessu 10-minutowy całkowity przełom w dbaniu o siebie, dzięki naukowo opracowanemu programowi treningu interwałowego, stanowi przeciwwagę dla tego, co jest głównym powodem, że ludzie nie ćwiczą – braku czasu.

I to działa: wystarczy, że poświęcisz na ten program zaledwie 10 minut dziennie, a odniesiesz wszystkie korzyści, jakie daje reżim regularnych ćwiczeń, i poprawią ci się wszystkie bez wyjątku wskaźniki kondycji takie jak waga, procent tłuszczu w organizmie, ciśnienie krwi, poziom cholesterolu, energia, siła, elastyczność, wytrzymałość – i inne.

Ten genialny, prowadzący nas krok po kroku 12-tygodniowy program codziennych 10-minutowych treningów można wykonywać zawsze i wszędzie – w domu, biurze, pokoju hotelowym i oczywiście w lokalnej siłowni.

To całkowity przełom w dbaniu o siebie.

Recenzje

SENS3.jpg

20.07.2012

TYLKO 10 MINUT

Zaledwie tyle czasu wystarczypoświęcić każdego dnia, by nasze ciałowróciło do dobrej formy. Opracowaneprzez doświadczonego trenera fitness Seana Foya ćwiczenia możemy wykonywać w dowolnym miejscu i o wybranej porze. Schemat jest zawsze ten sam: 4 minuty rozgrzewki, 3 minuty treningu oporowego, 2 minuty ćwiczeń wzmacniających mięśnie głębokie tułowia oraz 1 minuta poświęcona na rozciąganie i głębokie oddychanie. Polecamy zwłaszcza tym, którym trudno wygospodarować czas na regularne zajęcia na siłowni.


Sean Foy, Nellie Sabin, Mike Smoliński, „Masz 10 minut? Zainwestuj w swoje zdrowie. Całkowity przełom w dbaniu o siebie",
Wyd. Studio Emka 2011

Więcej z kategorii