Mój koszyk 0

Myśl i bogać się - książka ćwiczeń

Opis

Miliony ludzi na całym świecie po przeczytaniu książki Napoleona Hilla “Myśl i bogać się” zachwyciło się jej lekturą i postanowiło się z nią już nie rozstawać. Teraz, dla sprawniejszego obcowania z ponadczasowymi myślami geniusza z Wirginii otrzymują Państwo do rąk wspaniałe uzupełnienie tego wielkiego bestsellera – książkę ćwiczeń, swego rodzaju suplement dzieła Hilla.
„Myśl i bogać się”, książka tłumaczona na szereg języków, wydawana w milionowych nakładach w wielu krajach świata stała się niekwestionowanym, klasycznym dziełem literatury motywującej ludzkie działania. Napisana z inspiracji Andrew Carnegiego, przez swych niezliczonych czytelników uznawana jest za swoistą „kartę powołania”, która – na przekór trudnościom, ocenianym przez inne systemy motywacyjne jako niepokonalne – skierowała ich na drogę wiodącą do sławy i bogactwa.
Dla przypomnienia - „Myśl i bogać się” złożona jest z 13 etapów nazywanych przez autora krokami.
„Książka ćwiczeń” idzie podobnym tropem i zawiera:
- ponad pięćdziesiąt ćwiczeń obejmujących wszystkie trzynaście etapów (kroków)
- krótkie, cenne, trafne cytaty wyjęte z „Myśl i bogać się”
- myśli wielkich ludzi, osobowości światowego formatu
- kopalnią pomysłów, porad, podpowiedzi
- miejsca na notowanie własnych przemyśleń, planów, osiągnięć.
„Książka ćwiczeń” jest doskonałym przewodnikiem dla wszystkich tych, którzy chcą przekuć swe marzenia w rzeczywistość.

Recenzje

"

Myśl i bogać się

Książka Napoleona Hilla to klasyka literatury motywacyjnej. Wydana po raz pierwszy w 1936 roku, doczekała się milionowych nakładów i wciąż znajduje wielu czytelników na całym świecie. Myśl i bogać się jest owocem wnikliwych studiów autora, prowadzonych przez dwadzieścia lat. Ich przedmiotem był sukces, a w zasadzie to, co do niego prowadzi. Autor analizował dokonania życiowe tych, którzy zdobyli fortuny i stali się najbogatszymi ludźmi na świecie. Hill zdradza tajemnicę filozofii sukcesu, opierając się nie na teorii, ale - co sam podkreśla - na konkretnych życiorysach ludzi, którzy go osiągnęli. Książka wydana razem z zeszytem ćwiczeń jest propozycją dla wszystkich, którzy chcą pozytywnie wpływać na swoje życie i osiągać zamierzone cele.

"

Więcej z kategorii