Mój koszyk 0

Być zdrowym mężczyzną

  • Langloh Nicolaus
  • Ilość stron: 184
  • Oprawa: miękka
  • ISBN: 83-88607-65-0
  • Data wydania: 2006

Opis

Mężczyźni mają zwykle problem z ujawnieniem stanu własnego ciała i ducha, choć w życiu zawodowym wykazują się o wiele większą odwagą. Nie są skłonni uznać, że ich również dotykają zmiany kondycji psychicznej i fizycznej, a już na pewno nie przyjmą tego do wiadomości oprószeni lekką siwizną biznesmeni. Oni są mistrzami tłumaczenia własnych odczuć, którym już w dzieciństwie wpajano, że „prawdziwy mężczyzna nie okazuje bólu”. Dr Nicolaus Langloh udowadnia, że dzięki mądrym przemianom ciała i duszy można zachować zdrowie aż do późnej starości. W jasny i przystępny sposób opisuje cały organizm i zachodzące w nim procesy, od siwienia włosów aż po depresję.

Recenzje

zyjmy_dluzej.gif

PROBLEMY DOJRZAŁYCH MĘŻCZYZN
Panowie po pięćdziesiątce (i ich partnerki) dowiedzą się z tego napisanego przez lekarza poradnika, jak można zaradzić typowym męskim dolegliwościom, np. przepuklinie pachwinowej, powiększeniu jądra, zaburzeniom erekcji. Znajdą tu ponadto wyjaśnienia, czy uprawianie seksu ma szkodliwy wpływ na serce, a także wskazówki, jak prawidłowo się odżywiać i troszczyć o własne ciało.


zyj_zdrowo.gif

Porady zawarte w tej książce mają służyć zachowaniu przez pięćdziesięcioletniego mężczyznę jak najniższego wieku biologicznego. Nie jesteśmy w stanie wpływać na genetyczne uwarunkowania procesu starzenia, choć i w tej dziedzinie prowadzi się intensywne badania, możemy natomiast wpływać na swój wiek biologiczny, czyli starać się utrzymać jak najlepszą czynność naszych narządów, komórek ciała czy naczyń krwionośnych, zachować potencję i dobry wygląd zewnętrzny.


pani_domu.gif

Poradnik dla dużego chłopca
Złe samopoczucie to ostatnia rzecz, do której przyznałby się
twój mężczyzna? Nie lubi chodzić do lekarza i upiera się, że nic mu nie jest? Najpierw sama przeczytaj poradnik „Indianin cierpi w milczeniu", a potem podaruj mu go. Ta lektura pomoże mu zrozumieć własny organizm i pokaże, że troska o zdrowie jednak się opłaci.

Więcej z kategorii