Mój koszyk 0

Być jak Rich DeVos

  • Williams Pat,Denney Jim
  • Ilość stron: 417
  • Oprawa: miękka
  • Format: 135 x 210
  • ISBN: 978-83-64437-13-7
  • Data wydania: 12.09.2014 r.

Opis

Rich DeVos, współzałożyciel firmy Amway i właściciel klubu NBA Orlando Magic, posiada cechy rzadko spotykane wśród dzisiejszych liderów biznesu: mądrość, oddanie innym, filantropię, patriotyzm, nieustanne podkreślanie roli rodziny jako rzeczy najcenniejszej i najważniejszej w życiu.

Każdy rozdział tej książki wypełniają historie ludzi, którzy mieli okazję przyglądać się życiu Richa DeVosa z bliska.
„Podczas dosłownie setek rozmów, które przeprowadziłem, nie usłyszałem o Richu DeVosie ani jednej negatywnej opinii! Każdy, z kim rozmawiałem – od kelnerki, boya hotelowego i dozorcy aż po byłego prezydenta USA – mówił o Richu jedynie z podziwem i wdzięcznością” pisał w posłowiu do książki jej coautor, Pat Williams.

Rich DeVos z pewnością zostanie zapamiętany jako jeden z największych współczesnych przedsiębiorców. On i jego partner, Jay Van Andel, zaczęli praktycznie od zera, budując firmę, która umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej dosłownie milionom ludzi na całym świecie. Stworzyli korporację, która dała początek zupełnie nowej formie indywidualnego przedsiębiorstwa, i wciąż jest jednym z najbardziej niezwykłych, społecznych i kulturowych fenomenów naszych czasów.

Recenzje

"

03.10.2014r

Autor: Artur Borkowski

Rich Devos, współzałożyciel firmy Am way i właściciel klubu NBA Orlando Magic, posiada cechy, które są bardzo pożądane wśród dzisiejszych liderów biznesu: mądrość, oddanie innym, filantropię, patriotyzm, nieustanne podkreślanie roli rodzinyjako rzeczy najcenniejszej i najważniejszej wżyciu.
Każdy rozdział książki wypełniają historie ludzi, którzy mieli okazję przyglądać się życiu DeVosa z bliska. Podczas setek rozmów, które przeprowadziłem, od kelnerki, boya hotelowego, aż po byłego prezydenta USA, każdy mówiło Richu z podziwem - mówi współautor Pat Williams.

"

Więcej z kategorii