Mój koszyk 0

Audiobook - Poznaj swój głos

  • Łastik Aneta
  • Ilość stron: 1 CD
  • ISBN: 978-83-88607-79-0
  • Data wydania: 2007

Opis


Czyta: Aneta Łastik
Czas nagrania: 1h

Głównym celem książki „Poznaj swój głos” jest zwrócenie uwagi na problemy związane z głosem, z jego kształtowaniem i, co za tym idzie, z kształtowaniem naszej osobowości. Bo głos i jego „właściciel” to jedno i to samo... Gdy mamy problemy z głosem – mamy problemy ze sobą. Dobre podręczniki metodyczne o nauce śpiewu o tym wspominają, ale się tym nie zajmują. Autorka właśnie na ten problem kładzie szczególny akcent, choćby dlatego, ze ci, którzy nie lubią swojego głosu, najczęściej nie lubią samych siebie.

Wersja „audio” jest skróconą wersją książki, nagraną przez samą autorkę.

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z Autorką:
aneta7aneta@gmail.com
www.anetalastik.eu

Recenzje

charaktery.gif

Aneta Łastik, pieśniara i pedagog, opracowała własną metodę pracy z ludźmi, którzy mają kłopoty z głosem. Wie, jak rozszyfrować ukryte emocje, które głos blokują. Wie też, bo doszła do tego przez doświadczenie, że kto ma z głosem problemy, ma je też z samym sobą, z własną tożsamością, że droga do odkrycia sekretów zablokowania głosu prowadzi przez różnego rodzaju ćwiczenia relaksujące. [...]
pani_domu.gif

ODKRYJ W SOBIE DZIECKO
Na co dzień spotykamy się z problemami wymagającymi szybkiej decyzji czy zmian. To powoduje, że często jesteśmy zestresowane, sfrustrowane, nieszczęśliwe. Autorka poradnika radzi, jak to zmienić. Otóż powinnyśmy nauczyć się rozmawiać z wewnętrznym dzieckiem! Jak? Przeczytaj poradnik znanej i doświadczonej polskiej pedagog!

Więcej z kategorii