Mój koszyk 0

Czarna książeczka budowania kontaktów

  • Gitomer Jeffrey
  • Ilość stron: 208
  • Oprawa: twarda
  • Format: 125 x 190
  • ISBN: 978-83-60652-34-3
  • Data wydania: 2008

Opis

6,5 Atutów, które pozwolą zbudować sieć BOGATYCH kontaktów
Nawiązywanie kontaktów zależy całkowicie od przyjaznej postawy, umiejętności zaangażowania i chęci prezentowania wartości.
Jeśli połączysz te trzy cechy, będzie to znaczyło, że poznałeś tajemnicę mocy znajomości, które wiodą do BOGATYCH kontaktów.

W tej Czarnej Książeczce chodzi o budowanie sieci kontaktów po to, aby twoja czarna książeczka stała się narzędziem sukcesu, a nie tylko bazą danych z numerami telefonów.
Czarna Książeczka uczy:
- jak się wspinać po drabinie sukcesu bez czołgania się po plecach innych (lub deptania ich)
- jak zdobyć szacunek wpływowego mentora bez błagania go o to
- jak budować silniejsze więzi z klientami, szefami, współpracownikami, handlowcami, przyjaciółmi i rodziną
- jaką siłę ma przebywanie w jednym pomieszczeniu z wpływowymi ludźmi
- jak nawiązywać i jak nie nawiązywać kontaktów z wpływowymi ludźmi
- jak mówić odpowiednie rzeczy, odpowiednim ludziom, w odpowiednich warunkach, żeby zrobić odpowiednie wrażenie
- jak wzmocnić siłę kontaktów na tyle, aby ludzie w twoim otoczeniu czerpali z nich korzyści – a przede wszystkim, w jaki sposób samemu z nich korzystać.
Ale warunek jest jeden: to oni pierwsi muszą czerpać korzyści ze znajomości z tobą.

Recenzje

home_market.gif

„Żeby wspiąć się na wyżyny sukcesu, nie potrzeba coraz to nowych umiejętności lub metod, a coraz to nowych przyjaciół". Takimi słowami autor rozpoczyna swoją opowieść na temat szeregu możliwości budowania sieci kontaktów. I jak twierdzi sam autor, tytułową czarną książeczką może być zeszyt lub notes, w których przechowujemy ważne adresy. Dziś czarna książeczka zmieniła się już w PDA, laptopa, czy BlackBerry. Autor wskazuje, że ważne jest jednak to, żeby czarna książeczka stała się narzędziem sukcesu, a nie tylko bazą danych z numerami telefonów, czy adresami mailowymi.
Jeffrey Gitomer uczy jak się wspinać po drabinie sukcesu bez czołgania się po plecach, jak budować silniejsze więzi z klientami, szefami, współpracownikami, handlowcami, przyjaciółmi i rodziną oraz jaką siłę ma przebywanie w jednym pomieszczeniu z wpływowymi ludźmi i jak nawiązywać i jak nie nawiązywać kontaktów z wpływowymi ludźmi.
Na koniec autor podkreśla, że nie chce wskazywać co czytelnik „powinien" zrobić, ale raczej dzieli się tym co sam zrobił, sposobem w jaki to zrobił i za pomocą których metod osiągnął sukces.
l_personel_zarzadzanie.gif

Kiedyś dane kontaktowe spisywano w notesach – w Ameryce były to popularne czarne książeczki – dziś zamieniono je na telefony, laptopy, BlackBerry itp. Jeffrey Gitomer radzi, co zrobić, by – niezależnie od formy zapisu – nie była to tylko baza danych z numerami telefonów, ale narzędzie sukcesu.
Choć większość ludzi sądzi, że bycie bogatym oznacza posiadanie pieniędzy, to tak naprawdę bogate kontakty to o wiele więcej niż pieniądze. To sukces, spełnienie i dobrobyt.
Autor dzieli się własnymi doświadczeniami i przekazuje uniwersalną prawdę nawiązywania kontaktów: Jeśli staniesz się człowiekiem wartościowym i godnym zapamiętania, inni będą chcieli, żebyś znalazł się w ich sieci kontaktów. Książka skierowana jest do tych, którzy chcą budować silniejsze więzi z klientami, szefami, współpracownikami, handlowcami, przyjaciółmi i rodziną. Uczy, jak mówić odpowiednie rzeczy, odpowiednim ludziom, w odpowiednich warunkach, żeby zrobić odpowiednie wrażenie.

Więcej z kategorii