Mój koszyk 0

Potęga skupienia

Opis

Czy wiesz dlaczego ludzie nie dostają tego, o czym marzą?

Dziesięć lat później, powodem nadal jest BRAK SKUPIENIA.


W niniejszej książce znajdziesz konkretne strategie wykorzystywane przez kobiety i mężczyzn sukcesu z całego świata. Niezależnie od tego, czego chcesz, Potęga skupienia pomoże ci to osiągnąć.

W tym szczególnym, rocznicowym wydaniu, znajdziesz:
_x0007_ Rady jak przetrwać w niestabilnych gospodarczo czasach.
_x0007_ Dostosowane do współczesnych realiów sprawdzone strategie finansowe, które zapewnią ci wolność i spokój umysłu.
_x0007_ Rady jak skupić się na tym, co robisz najlepiej i pozbyć się reszty.
_x0007_ Proste w realizacji Etapy Działania pod każdym z rozdziałów.
Plus najnowsze refleksje autorów, które pomogą ci odnieść sukces w każdej dziedzinie twojego życia.

100 stron zaktualizowanych nowych treści!

Umiejętność skupienia może zaważyć na twojej przyszłości – dlatego zacznij już teraz!

Wspaniała książka! Oto dowód, że zdrowy rozsądek i wartości etyczne nadal istnieją. Zadziwiająco prosty plan, który przyniesie korzyści każdemu, kto z niego skorzysta.
Stephen R. Covey, autor "7 nawyków" oraz "Przewidywalne rezultaty w nieprzewidywalnych czasach"


O autorach:

Jack Canfield i Mark Victor Hansen zdobyli liczne nagrody za wnikliwość biznesową i geniusz marketingowy. Są twórcami fenomenu serii Balsam dla duszy. Les Hewitt, „Szkoleniowiec od skupienia” jest ekspertem we wspomaganiu organizacji w spektakularnym podnoszeniu ich wydajności i zyskowności. Jest twórcą bestsellerowej serii książek Potęga skupienia.

Recenzje

parkietORG.gif

28.05.2014r.

Jeżeli masz wrażenie, że twoje życie zależy od stanu gospodarki, to nieprawda. Okres niepewności i kryzys ekonomiczny każdy może pokonać, wykorzystując swoje mocne strony.

Skup się na nich, by zwiększyć zyski – tak twierdzą autorzy tego bestselleru. Ich badania dowodzą, że brak skupienia to jeden z ważniejszych czynników utrudniających realizację ustalonego planu. To prawda, że wiele osób nie radzi sobie w życiu zawodowym czy osobistym właśnie z powodu braku umiejętności skupienia się na tym, co najważniejsze. Odkładają pewne sprawy na później lub zbyt łatwo pozwalają sobie na dekoncentrację. Winne są często niewłaściwe nawyki. Canfield, Hansen i Hewitt przekonują, że to właśnie one determinują naszą przyszłość. Nawyki stanowią bowiem do 47 proc. naszych codziennych zachowań. Autorzy próbują na kolejnych stronach książki pomóc czytelnikom w wykształceniu sobie nowych, pozytywnych nawyków, które mają szansę stać się naturalnym zachowaniem.

Autorzy, na bazie swoich wieloletnich doświadczeń, stworzyli ciekawy przewodnik pokazujący, jak prowadzić biznes i osiągnąć życiową równowagę. Ich porady brzmią wiarygodnie, bowiem na co dzień zawodowo szkolą i prowadzą warsztaty dla przedsiębiorców, kadry kierowniczej oraz handlowców. Na łamach tej książki, w kolejnych rozdziałach pokazują, jak prawidłowo zdefiniować i uhierarchizować cele, budować relacje oraz osiągnąć właściwe skupienie. Przedstawiają również sprawdzone strategie finansowe kilku multimilionerów, którzy odnieśli sukces wspierając się „Potęgą skupienia".

Każdy rozdział prezentuje różne techniki nauki skupienia okraszone licznymi anegdotami oraz inspirującymi historiami. Nie wiem, czy po wcieleniu zasad zapisanych w tej książce wykreślisz z firmowego słownika słowo recesja, ale warto spróbować. To może być ciekawy podręcznik nie tylko dla ciebie, ale również dla wszystkich pracowników w twojej firmie.

"

12.05.2014r.

autor: Szymon Krawiec

Dlaczego nie osiągasz tego, o czym marzysz?

Walczysz z czasem, martwisz się o swoje finanse, pewną pracę, spokój, zdrowy tryb życia i tysiące innych drobnych spraw, które spędzają ci sen z powiek? Koncentrujesz się na zbyt wielu rzeczach na raz i nie możesz zagwarantować sobie bezpieczeństwa ? Jack Canfield, Mark Hansen i Les Hewitt, trzech amerykańskich komentatorów światowego biznesu, na 400 stronach wyjaśnia jak w prosty sposób zagwarantować sobie spokój. Wystarczy, że cała twoja energia skoncentruje się na tym, co robisz najlepiej. Wtedy przetrwasz w dobie kryzysu, uzyskasz finansową niezależność i zapewnisz sobie spokój ducha. Oto kilka ich rad:
1. Skup się na swoich wrodzonych zdolnościach. Najlepsi atleci koncentrują się na swoich wyjątkowych talentach i nieustannie je doskonalą, chcąc osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Bardzo niewiele czasu tracą na nieprzydatne im zajęcia. A do tego ćwiczą, ćwiczą i ćwiczą kilkanaście godzin dziennie.
2. Naucz się zlecać zadania innym. Jeżeli twój biznes się rozwija i wymaga od ciebie skupienia, to świetnym sposobem na poradzenie sobie z rosnącą ilością zadań będzie zatrudnienie asystentki. Nie potrzebujesz recepcjonistki, tylko osoby, która wspaniale poradzi sobie z zadaniami, których akurat ty nie lubisz wykonywać.
3. Rozwiązanie 4-Z. Zrezygnuj: bądź stanowczy i naucz się mówić „nie" Zleć: bez żalu czy poczucia winy zleć niektóre zadania innym. Zostaw na później: niektórymi kwestiami powinieneś się zająć, ale nie musisz tego robić od razu. Zrób to: są jednak takie projekty, które nie potrzebują twojej natychmiastowej uwagi, więc zacznij działać od teraz.

" gazeta_ubezpieczeniowa.gif

29.04.2014r.

autorka: Aleksandra Wysocka-Zańko

Czy masz nawyki człowieka sukcesu?

Jeśli czujesz, że dryfujesz w bliżej nieokreślonym kierunku, jesteś przemęczony i sfrustrowany, to przeczytaj najnowsze wydanie Potęgi skupienia Jacka Canfielda, Marka Hansena i Lesa Hewita. To książka, która pozwoli ci się przyjrzeć swoim nawykom i ocenić, czy przydałoby się coś zmienić.

Prawda jest taka, że każdy z nas ma taką dziedzinę życia, która wymaga udoskonaleń. Często jest tak, że tych obszarów do zmiany jest kilka. Co zrobić, żeby nie skończyło się na słomianym zapale? Zastąpienie starych nawyków nowymi to praca na dłużej niż kilka tygodni. Jeśli robiłeś coś w określony sposób przez ostatnie dwadzieścia lat, to nie będzie ci prosto zacząć działać inaczej i konsekwentnie się tego trzymać. Zmiany jednak są możliwe. Jack Canfield wraz z kolegami proponuje program modyfikacji nawyków, dzięki któremu setki tysięcy ludzi rozprawiło się z problemami finansowymi, zrzuciło zbędne kilogramy czy rzuciło palenie. Zasady zaprezentowane w Potędze skupienia pomogły także rozwinąć wiele firm na całym świecie. Brzmi to trochę jak czary-mary, ale jest wręcz odwrotnie. Zdaniem Canfielda życiowe powodzenie w dowolnej dziedzinie jest bezpośrednio związane z naszymi codziennymi nawykami. Sprawa jest prosta. Dobre nawyki dają dobre efekty, a złe nawyki - złe efekty. Wystarczy tylko poczekać. Skutki codziennych nawyków przyjdą zawsze, to nieuniknione. Jeśli odżywiasz się niewłaściwie i unikasz aktywności fizycznej, to prędzej czy później zapłacisz za to nadwagą i innymi problemami zdrowotnymi. Podobnie jest w biznesie. Złe nawyki skutkują niskimi dochodami, a po dłuższym czasie nawet bankructwem. Łatwo stracić czujność, gdy folguje się sobie przez dłuższy czas, a negatywnych skutków nie widać. One jednak zawsze się pojawią. Autorzy Potęgi skupienia mają dość prostą receptę na sukces - zastąpić znawyki dobrymi i się tego trzymać. Jednak każdy wie, że taka zmiana to ogromny wysiłek, który trudno jest utrzymać przez dłuższy czas. Jest to jednak możliwe. Książka Canfielda i jego współautorów jest bardzo praktyczna i wciągająca. Dużą zaletą są konkretne przykłady i historie z życia, które ilustrują prezentowane tezy. To pozycja, która pomoże obrać na nowo właściwy kierunek i potem się go trzymać. Książka jest dostępna w wersji papierowej oraz ebooku.

Więcej z kategorii