Mój koszyk 0

Czerwona książeczka sprzedawcy

  • Gitomer Jeffrey
  • Ilość stron: 220
  • Oprawa: twarda
  • ISBN: 83-88931-95-4
  • Data wydania: 2006

Opis

Ta wspaniale prezentująca się edytorsko książka, jest równie znakomita pod względem treści. Została zaprojektowana tak, aby móc ją mieć ciągle przy sobie. Napisana przez wytrawnego handlowca stała się prawdziwym bestsellerem. Bo to jest swoisty katechizm handlowca.
Oto co pisze we wstępie autor:
Jeśli pragniesz odnieść wymarzony sukces jako sprzedawca, oto jest książka, którą powinieneś kupić natychmiast, przestudiować dwa razy, wcielić w życie jak najszybciej i zaglądać do niej każdego dnia.
Kiedy opanujesz wiedzę, którą chcę ci przekazać, zapewnisz sobie powodzenie w sprzedaży. Różnica pomiędzy sukcesem a przeciętnością tkwi w filozofii. Myśli większości sprzedawców zatrzymują się na końcu miesiąca. Ty jednak musisz zacząć sięgać myślami końca świata.
Czerwona Książeczka Sprzedawcy NIE mówi tylko o tym, jak skutecznie przeprowadzić sprzedaż. To książka o tym, jak ZAWSZE sprzedawać skutecznie.

Gitomer.jpg

Jeffrey Gitomer w Polsce!

W dniu 17 września 2012r. w Warszawie odbyła się konferencja prasowa z udziałem Jeffreya Gitomera, organizowana przez Wydawnictwo Studio Emka oraz HBRP. W konferencji udział wzięli m.in. dziennikarze TVN CNBC, TVP, onet.pl, TVN Style, Sukces, Personel Plus, Personel i Zarządzanie, Businessman.pl, Obserwatorfinansowy.pl oraz licznych stacji radiowych.

Krótką relacja z konferencji dostępna pod adresem:
http://www.hbrp.pl/news.php?id=845&t=konferencja-prasowa-jeffreya-gitomera

Recenzje

gazetaprawna.gif

Książka o tym, co zrobić, aby sprzedawać zawsze. Książka dla przedsiębiorcy, przedstawicieli firm. Dlaczego warto Ją mieć? Już sam tytuł zachęca do sięgnięcia po tę publikację. Co zrobić, by sprzedawać zawsze - tak brzmi jej podtytuł, a tego przecież chciałby każdy, kto sprzedaje cokolwiek, nawet drobne usługi. Autor ma sporo recept na to, jak do tego dojść, choć zauważa, że nie istnieje żadne magiczne zaklęcie, czarodziejska różdżka czy eliksir, które zapewniłyby sukces, o jakim ktoś marzy. Zależy on od określonej strategii. Opiera się ona na krokach, które od stuleci stawiają skuteczni sprzedawcy czy przedsiębiorcy o cechach wspólnych wielkim zdobywcom. W dużym skrócie chodzi o odpowiednią postawę i stosowanie się do niej na każdym kroku - np. o stałe nastawienie na sukces (uwierz, że możesz -apeluje autor), nieustanną naukę (czyli otwarcie na wszystko, co nowe, bo konkurencja nie śpi), planowanie każdego dnia (żeby być zawsze przygotowanym), odpowiedzialność za swoje czyny i postanowienia (obwinianie innych daje odwrotny skutek), czy wreszcie wyciąganie wniosków z popełnianych błędów. Jak takie postawy wypracować? O tym traktuje właśnie ta książka.

Więcej z kategorii