Mój koszyk 0

Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie

  • Eker T. Harv
  • Ilość stron: 164
  • Oprawa: miękka
  • ISBN: 978-83-62304-65-3
34,90 zł
- +

Opis

„Bogaty albo biedny” ujawnia brakujące ogniwo między pragnieniem sukcesu a jego osiągnięciem!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy łatwo dochodzą do majątku, a inni mają ciągłe problemy, żeby związać koniec z końcem? Czy ta różnica wynika z ich wykształcenia, inteligencji, umiejętności, wyczucia czasu, nawyków zawodowych, kontaktów, odrobiny szczęścia, czy też może z zawodu, biznesu albo inwestycji, które wybrali?

Szokująca odpowiedź brzmi: z żadnej z tych rzeczy!

W przełomowej książce „Bogaty albo biedny ” T. Harv Eker twierdzi: „Daj mi pięć minut, a powiem ci, jaką będziesz miał finansową przyszłość!”. Eker potrafi to zrobić, rozpoznając indywidualny „schemat pieniędzy i sukcesu”. Każdy z nas ma własny schemat pieniędzy zakorzeniony w podświadomości i to właśnie ten schemat, bardziej niż cokolwiek innego, decyduje o naszym sukcesie finansowym. Możesz wiedzieć wszystko o marketingu, sprzedaży, negocjacjach, akcjach, nieruchomościach i świecie finansów, lecz jeśli twój schemat pieniędzy nie jest nastawiony na wielki sukces, nigdy nie dojdziesz do wielkich pieniędzy – a jeśli jakimś trafem zdobędziesz pieniądze, najprawdopodobniej je stracisz!
„Bogaty albo biedny” to właściwie dwie książki w jednej. Pierwsza część wyjaśnia, jak działa schemat pieniędzy. Z wykładu Ekera, którego cechuje rzadko spotykane połączenie błyskotliwej inteligencji z niezwykłym poczuciem humoru, dowiesz się, jaką zajmujesz pozycję w świecie finansów. Nauczysz się też, jak rozpoznać i skorygować swój schemat pieniędzy, żeby nie tylko zrobić majątek, ale żeby go utrzymać i stale powiększać.

W drugiej części poznasz siedemnaście „zestawów myśli”, które mówią o tym, w jaki sposób działają ludzie bogaci w odróżnieniu od większości ludzi biednych i średnio zamożnych. Każdy zestaw obejmuje opis praktycznych działań, które powinieneś podjąć, żeby zdecydowanie zwiększyć swoje dochody.

Jeśli nie wiedzie ci się finansowo tak, jakbyś sobie życzył, to znaczy, że musisz zmienić swój schemat pieniędzy. Niestety, twój obecny schemat zostanie z tobą do końca życia, jeśli go nie zidentyfikujesz i nie skorygujesz – właśnie w tym pomoże ci ta niezwykła książka. Zdaniem Ekera, sprawa jest prosta: jeśli będziesz myślał tak, jak myślą ludzie bogaci, i robił to, co oni robią, jest duża szansa, że staniesz się jednym z nich!


 

Recenzje

gazeta_msp.gif

Autor odpowiada na pytanie, dlaczego jednym sukces finansowy jest przeznaczony, a innych omija z daleka. Po przeczytaniu książki poznasz podstawowe przyczyny sukcesu oraz finansowej porażki, a dzięki temu będziesz mógł poprawić swoją przyszłość materialną. Publikacja prezentuje siedemnaście różnic w myśleniu i działaniu między ludźmi bogatymi, a biednymi. A więc? Jeśli chcesz przejść na wyższy poziom życia - porzuć stary sposób myślenia i przyjmij nowy. Wyniki zaczną mówić same za siebie!

impuls.gif

Daj mi pięć minut, a powiem ci, jaką będziesz mieć finansową przyszłość - twierdzi T. Harv Eker. I potrafi to zrobić, rozpoznając indywidualny schemat pieniędzy i sukcesu. Eker twierdzi, że każdy z nas ma własny schemat pieniędzy zakorzeniony w podświadomości i to właśnie ten schemat, bardziej niż cokolwiek innego, decyduje o naszym sukcesie finansowym. Możemy wiedzieć wszystko o marketingu, sprzedaży, negocjacjach, akcjach, nieruchomościach i świecie finansów, lecz jeśli nasz schemat pieniędzy nie jest nastawiony na wielki sukces, nigdy do nich nie dojdziemy - a jeśli jakimś trafem je zdobędziemy, najprawdopodobniej je stracimy! Eker wyjaśnia, jak działa schemat pieniędzy. Błyskotliwie i z humorem uczy jak rozpoznać i skorygować swój schemat pieniędzy, żeby nie tylko zrobić majątek, ale by go utrzymać i stale powiększać.

home_market.gif

Podstawowa zasada bogactwa brzmi: „Najważniejszym powodem, dla którego ludzie nie osiągają tego, co chcą, jest to, że sami nie wiedzą, czego chcą”. Książka to wykład jak spojrzeć na to co robimy w życiu zawodowym i jak przekonać siebie do tego, żeby osiągnąć sukces i stać się milionerem. Ciekawy materiał do poczytania w pociągu czy w samolocie. Typowa amerykańska recepta na sukces, prezentacja dla ludzi gotowych do podbijania świata. W amerykańskim stylu, szybkie czytadło napisane przez szkoleniowca T. Harv Ekera.

Więcej z kategorii