Mój koszyk 0

21 cech skutecznego lidera. Jak stać się osobą, za którą pójdą inni.

  • Maxwell John C., Dornan Jim
  • Ilość stron: 164
  • Oprawa: twarda z obwolutą
  • Format: 130x210mm
  • ISBN: 978-83-62304-55-4
  • Data wydania: 2012
39,50 zł
- +

Opis

Liderzy zawsze szukają czegoś, co da im przewagę. Dlatego wielu śledzi najnowsze trendy w teoriach przywództwa. Jednak wydumane koncepcje przywództwa i modne teorie zarządzania przychodzą i odchodzą.

A co się nie zmienia? Cechy lidera!

Przyjrzyj się wielkim przywódcom w historii, a przekonasz się, że wszystkich łączyły pewne przymioty: kompetencja, inicjatywa, wizja, zaangażowanie, pasja, a z niej, nie z zajmowanej pozycji czy stanowiska, wynika odwaga potrzebna do realizacji wielkiej wizji.

Lider pokazuje innym swoją pasję, wzbudzając też pasję u innych. I jeszcze bardzo ważna rzecz, lider może zrezygnować ze wszystkiego – z wyjątkiem odpowiedzialności. Zachęca swoich ludzi, by mówili mu to, co musi wiedzieć, a nie to, co chce usłyszeć. Rozwiń w sobie te cechy, a staniesz  się osobą, za którą inni będą chcieli podążać.

Ponad milion osób poznało sekret przywództwa zawarty w książce "21 cech skutecznego lidera". O tym, czy będziesz dobrym liderem, decyduje to, jaką jesteś osobą. Wsuń tę książkę do teczki. Trzymaj ją w szufladzie biurka. Daj ją swojemu protegowanemu. "21 cech skutecznego lidera" może pomóc ci stać się liderem.

Recenzje

"

01.06.2012
PERSONEL PLUS

Wielkich przywódców zwykle łączą pewne przymioty: kompetencja, inicjatywa, wizja, zaangażowanie, pasja, a z niej - nie z zajmowanej pozycji czy stanowiska - w y n i k a odwaga, która jest potrzebna do realizacji wielkiej wizji. Lider pokazuje innym swoją pasję, jednocześnie wzbudzając też pasję u innych. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: lider może zrezygnować ze wszystkiego - z wyjątkiem odpowiedzialności. Zachęca swoich ludzi, by mówili mu to, co musi wiedzieć, a nie to, co chce usłyszeć. John C. Maxwel, uznany na świecie ekspert od przywództwa, wskazuje Czytelnikom, w jaki sposób rozwinąć w sobie te cechy, by stać się osobą, za którą inni będą chcieli podążać. Ta publikacja może pomóc stać się liderem, którym zawsze niejeden z nas chciałby być.


"

Więcej z kategorii