Mój koszyk 0

Sztuka perswazji i skuteczne techniki prezentacji. Jak wygrać przetarg

  • Coughter Peter
  • Ilość stron: 244
  • Oprawa: miękka
  • Format: 135 x 215
  • ISBN: 978-83-63773-68-7
39,00 zł
- +

Opis

Czasami świetny pomysł sprzedaje się sam. W pozostałych 99% przypadków trzeba znaleźć sposób przekonania innych, że pomysł rzeczywiście jest świetny. Większość menadżerów spędza dni i noce, pracując nad swoimi dziełami, a żal im kilku godzin na przygotowanie się do ich prezentacji.

Peter Coughter, weteran przetargów reklamowych, przez ponad 15 lat szkolił pracowników BBDO, Crispin Porter + Bogusky, DDB, Y&R i wielu innych firm, pomagając copywriterom, projektantom i opiekunom klienta zrozumieć, jak się w tym biznesie wygrywa. Autor ujmująco i humorystycznie prezentuje techniki, które wypracowywał przez lata, by dziś pomagać pracownikom reklamy i marketingu w tworzeniu skutecznych i przekonujących prezentacji. Czytelnik nauczy się, jak stworzyć swój naturalny, indywidualny styl, jak organizować przekonujące prezentacje, jak wykorzystywać elegancką siłę prostoty, jak nawiązywać szczególną więź z publicznością i przede wszystkim – jak wygrywać i odnosić sukcesy.

Książkę urozmaicają opowieści znanych przedstawicieli branży reklamowej, w których omawiają swoje najlepsze (i najgorsze) prezentacje – są wśród nich Bill Westbrook, Jeff Goodby, Mike Hughes, Lance Jansen, Anne Bogna i wielu innych.

Wybrane opinie o książce:
To, co was w tej książce zachwyci, to ogromna świeżość, którą wnosi ona w zagadnienie prezentacji. Od pierwszego rozdziału Coughter zmienia jej definicję, proponuje całkiem nowe podejście, dzieli się bezcennymi opowieściami z pierwszej linii frontu, po których nie będziecie się mogli doczekać, żeby znowu stanąć do walki o zlecenie.
DAN WIEDEN, PREZES, WIEDEN + KENNEDY
Spędziłeś godziny, dni, tygodnie nad swoim kolejnym wspaniałym pomysłem? Cóż, cała ta praca może być warta funta kłaków, jeżeli nie uda ci się jej sprzedać. I tu może ci pomóc książka Coughtera. To po prostu jego znakomite warsztaty w formie książki.
LUKE SULLIVAN, DZIEKAN, WYDZIAŁ REKLAMY, SAVANNAH COLLEGE OF ART & DESIGN ORAZ AUTOR HEY, WHIPPLE, SQUEEZE THIS


Książka dostępna w dobrych księgarniach oraz w sieci Merlin i Empik. Wybrane księgarnie możesz sprawdzić tutaj>>

Więcej z kategorii