Wyświetlanie 1–16 z 78 wyników

Active filters
Clear Filters

W naszym wydawnictwie Studio EMKA znajdziesz książki rozwoju osobistego i książki psychologiczne. Jednym z bestsellerów są książki “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” lub “Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie”. Przeglądnij szczegółowo tą podstronę książek psychologii. Z nimi rozwiniesz swoje kompetencje zawodowe i osobiste.

Zastanawiasz się jaką kupić książkę na prezent?

Jednym z najlepszych pomysłów jest podarowanie bliskiej osobie książki dopasowanej do jej stylu życia. Jeśli chcesz zadbać o rozwój obdarowanej osoby, kup książkę o zarządzaniu, finansach, psychologii lub o rozwoju osobistym. Książki o psychologii ewoluują non stop. Ich wiedza jest cały czas aktualizowana i sprawdzana. Książek o psychologii są tysiące, jednak zachęcamy do przejrzenia tej zakładki, ponieważ ona zademonstruje Tobie pozycje, które będą Twoim najlepszym wyborem. Zastanów się nad tym jak poczuje się osoba, która otrzyma porządną książkę o psychologii. Na pewno nie wyrzuci jej do kosza, ale potraktuje ją z szacunkiem. Książki psychologiczne są pisane przez cenionych autorytetów na świecie. Często książki wydawane w Studio EMKA są poprzedzone wysokimi rankingami w popularnych czasopismach.

Książki z kategorii “Psychologia” w sklepie internetowym Studio EMKA dotyczą ogólno pojętego rozwoju, zarządzania, mentalności sukcesu, wzbudzania charyzmy, zarabiania pieniędzy, osiągania więcej, poszerzania swoich perspektyw, negocjacji i wiele więcej.

Książki o rozwoju osobistym

Książki o rozwoju osobistym można zakupić w wielu miejscach. W Studio EMKA jest prowadzona sprzedaż kilkudziesięciu autorów polskich oraz zagranicznych. Zdobywamy wiele opinii czytelników, że książki pomagają im w codziennym życiu. Dzięki nim osiągają więcej, zdobywają lepszą pracę, radzą sobie lepiej ze stresem i mają lepsze relacje z rodziną.

Głęboko wierzymy w naszą pracę. Wiemy dobrze, że wiedza zawarta w książkach jest bezcenna i inwestycja kilkudziesięciu złotych jest najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć.