Jak pokonać prokrastynację?

Z przyjemnością informujemy, że już od 5 kwietnia na rynku dostępna będzie długo oczekiwana pozycja autora bestsellerów Keitha Abrahama „Skup się. Cztery szybkie i proste strategie pozwalające uporać się z prokrastynacją na zawsze” .

U nas na stronie jest już dostępna w sprzedaży od dzisiaj. Do 4 kwietnia można ją zakupić z rabatem 40%!

Jest to książka wydana w niezwykle ciekawej warsztatowej formie, idealnie wpisująca się w obecne potrzeby ludzi. Odbiega od standardowych poradników, autor zachęca czytelnika do większego zaangażowania, jednocześnie nie dokładając zbędnych rozdziałów sztucznie wydłużających książkę.

Tak Keith pisze o swojej pracy:

„Stawiam sobie za cel tworzenie książek, które wyglądają inaczej niż wszystkie pozostałę, wywierają inny wpływ i pomagają odbiorcom osiągać inne wyniki niż dotychczas. Nie jest to dzieło, którego przeczytanie zajmie Ci wieki, gdyż trzeba powiedzieć to wprost: nie potrzeba ci kolejnej rzeczy, z którą będziesz się ociągać”.

To lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce się rozwijać i potrzebuje szybkiej drogi do nauki działania w skupieniu.

WIĘCEJ O KSIĄŻCE:

https://studioemka.com.pl/psychologia-motywacja/664-skup-sie.html

TYTUŁ: Skup się. Cztery szybkie i proste strategie pozwalające uporać się z prokrastynacją na zawsze

AUTOR: Keith Abraham

ILOŚĆ STRON: 184

OPRAWA: miękka

FORMAT: 150x227mm

CENA: 39 zł

PREMIERA: 5 kwietnia 2022

Co możesz osiągnąć dzięki SKUPIENIU? Co mogłoby się wydarzyć w twoim życiu, gdyby ci się udało OGRANICZYĆ PROKRASTYNACJĘ?

Czy ta książka potrafi ci pomóc?

Owszem, jeśli tylko chcesz pokonać prokrastynację, uporać się z przeszkodami wstrzymującymi twój rozwój i opanować umiejętność skupienia się, lektura tej książki pozwoli ci zmierzać ku temu wszystkiemu, czego pragniesz, a zarazem pomoże ci dystansować się wobec tego, czego chcesz uniknąć!

Jak mogłoby wyglądać twoje życie, gdyby udało ci się pokonać nawyk prokrastynacji i tym samym w pełni wykorzystać twój potencjał? W tej książce podsuwam ci sprawdzone pomysły, które odmienią twoje życie, twoją karierę i twój świat. Jeśli czujesz, że nadeszła właśnie ta chwila, gdy mocniej niż kiedykolwiek indziej musisz się skupić na tym, co jest w twoim życiu najważniejsze, otwórz tę książkę i zacznij ją czytać! Albo przejdź od razu do rozdziału pierwszego, w którym znajdziesz dwa ekspresowe rozwiązania pozwalające odmienić twoje życie.

O autorze:

Keith Abraham od ponad 25 lat pozostaje jednym z czołowych światowych liderów kreatywnego doradztwa – uczy, jak dzięki pasji osiągać wyjątkowe efekty. Z zaangażowaniem zajmuje się badaniami, przekazywaniem wiedzy i pomaganiem ludziom w odkrywaniu ich pasji, by oni z kolei mogli przekształcać ją w kapitał osobisty i zawodowy.

Keith jest autorem 4 bestsellerów wydanych w 12 językach; dotarł też ze swoim wyjątkowym i inspirującym przesłaniem do ponad 1,5 miliona słuchaczy z 23 krajów, pomagając różnym osobom w wyznaczeniu ponad 14 milionów celów.

Zachęcamy do wejścia na stronę autora, gdzie dostępnych jest wiele darmowych materiałów szkoleniowych:

Pozdrawiamy,
Zespół Studio Emka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *