Charyzma – czy każdy ją ma?

Z dużą ekscytacją informujemy, że na rynek powraca długo oczekiwane wznowienie książki Nikolausa B. Enkelmanna- „Charyzma”.

Premiera tej wciąż aktualnej, genialnej książki o rozwoju własnego potencjału, miała miejsce 12 lipca.
Książka kierowana jest nie tylko do kadry zarządzającej, ale do każdego, kto chce poświęcić czas na doskonalenie własnej osobowości.

BRIAN TRACY POLECA:

„Główne przesłanie Enkelmanna dla menedżerów nowego stulecia brzmi: posiadasz wszystkie umiejętności niezbędne, by uczynić swe życie cudownym pasmem sukcesów; twój potencjał jest nieograniczony, musisz tylko nauczyć się, jak z niego korzystać, a wtedy przyszłość stanie przed tobą otworem. Podczas lektury Charyzmy odkryjesz, że z siłą przekonywania jest jak ze sprawnością fizyczną: musisz regularnie trenować, by osiągnąć jak najwyższy poziom. Nikolaus B. Enkelmann proponuje ci specjalny program treningowy, z którego pomocą szybko poczynisz postępy i nauczysz się osiągać lepsze rezultaty, widoczne niemal z dnia na dzień we wszystkich dziedzinach życia.”
Brian Tracy, autor książki „Milionerzy z wyboru” i innych światowych bestsellerówOdniesienie sukcesu bez zdolności charyzmatycznych jest w dzisiejszych czasach właściwie niemożliwe.

„Czy wiesz, że badacze mózgu i psychologowie stwierdzili ponad wszelką wątpliwość, że człowiek wykorzystuje jedynie 10 procent swych możliwości umysłowych, a pozostałe 90 procent leży odłogiem? Czy potrafisz sobie wyobrazić, jak ogromnymi możliwościami dysponujesz? Nie ma żadnych ograniczeń dla kogoś, kto wykorzystuje swój umysłowy potencjał. Praca nad sobą powinna sprawić ci przyjemność i przynieść wiele satysfakcji. Razem ze mną idź więc krok po kroku, rozwiń własną charyzmę, doprowadź swą osobowość do rozkwitu.”
Nikolaus B. Enkelmann

Pozdrawiam,
Zespół Studio Emka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *