Premiera audiobooka „2030”

Już od dzisiaj udostępniamy do sprzedaży długo oczekiwany audiobook „2030. Jak ścieranie się najwyraźniejszych dzisiejszych trendów przekształci przyszłość wszystkiego”.

ŚWIAT RADYKALNIE SIĘ ZMIENIA NA NASZYCH OCZACH. CZY BĘDZIECIE GOTOWI NA TO, CO NADCHODZI?

„Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, jest jasne, że przyszłość będzie radykalnie odmienna od teraźniejszości. Przyłączcie się do Mauro F. Guilléna w błyskotliwej analizie trendów, które zmienią nasz sposób życia, pracy i zabawy.”

          Angela Duckworth, autorka Uporu: Potęgi pasji i wytrwałości

„To przekonująca i fascynująca strategia nastawionego na sukces nawigowania wśród sejsmicznych wstrząsów w demografii, gospodarce, technologii i kulturze, które będą przekształcać obecne dziesięciolecie.”
Cal Newport, autor Pracy głębokiej i Cyfrowego minimalizmu

„Dobrze wiemy, co się dzieje z dolarami i centami, ale jesteśmy zdumiewająco niedoinformowani o tym, jak struktury społeczne przekształcają świat wokół nas. Ten stan rzeczy zmienia błyskotliwy socjolog Mauro F. Guillén. Jego odważna, prowokacyjna książka wyjaśnia, dlaczego mamy mniej dzieci, klasa średnia trwa w zastoju, następują przesunięcia w strukturze bezrobocia i ujawniają się nowe potęgi.”

          Adam Grant, autor Buntowników

KUP W AUDIOTECE:

https://audioteka.com/pl/audiobook/2030

KUP W VIRTUALO:

https://virtualo.pl/audiobook/2030-jak-scieranie-sie-najwyrazniejszych-dzisiejszych-trendow-przeksztalci-i380594/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *