Wznowienie długo oczekiwanego tytułu!

Z przyjemnością informujemy, że w odpowiedzi na wiele maili od czytelników postanowiliśmy wznowić książkę „Inteligencja interpersonalna”  autorstwa Silberman Mel i Hansburg Freda i jest ona już dostępna w sprzedaży.

RECENZJA „MY COMPANY” 06/22

Odnosisz czasem wrażenie, że wiedzie ci się gorzej niż powinno? Czy konflikty z niektórymi ludźmi pozbawiają cię całej energii? Czy chciałbyś, by twoje relacje z najbliższymi układały się bardziej harmonijnie? Wielu z nas na te pytania (zawarte w teście na samym początku książki] odpowie twierdząco. Czy to znaczy, że to książka dla każdego? I tak, i nie. Tak, bo to solidna porcja wiedzy z dziedziny psychologii podanej w ciekawy sposób. Nie, bo nie wszyscy jesteśmy gotowi przyznać – nawet sami przed sobą – że nasza inteligencja interpersonalna pozostawia wiele do życzenia. I wymaga pracy. Silberman i Hansburg, dwoje uznanych psychologów, odkrywają przed czytelnikami umiejętności składające się na inteligencję interpersonalną. Autorzy uczą, jak uważnie słuchać innych, motywować ich, wyrażać i przyjmować konstruktywne opinie, rozwiązywać konflikty. A także przekazywać światu to, co mamy najlepszego do zaoferowania.

„Inteligencja interpersonalna” to książka idealnie wpisująca się w obecne potrzeby ludzi i uzupełniająca braki w komunikacji interpersonalnej, które dotykają wiele osób, dodatkowo napisana przez osoby biegłe w temacie.

To lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce się rozwijać i potrzebuje wsparcia w temacie komunikacji interpersonalnej.

Dziękujemy Wam za zachętę do wznowienia tej kultowej pozycji, mamy nadzieję, że nowe wydanie przypadnie Wam do gustu!

Zespół Studio Emka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *