Klaus Schwab – na czym ma polegać rewolucja przemysłowa?

Klaus Schwab, światowej sławy ekonomista, doświadczony praktyk, założyciel i prezes Światowego Forum Ekonomicznego jest autorem książki “Czwarta rewolucja przemysłowa”, która wydana jest w wydawnictwie Studio EMKA. Jest to jeden z naszych bestsellerów, który bardzo szybko zyskał sympatię naszych czytelników. W tym artykule przybliżymy Tobie tą publikację.

“Czwarta rewolucja przemysłowa” to publikacja nie tylko dla ekonomistów, którzy poszukują więcej aktualnych informacji o biznesie, rynku finansowym i zmianach na tym świecie. To książka dla osób świadomych, którzy dostrzegają co dzieje się na naszej planecie i chcą wiedzieć co czeka naszą Ziemię. To książka dla osób, którzy chcą wiedzieć dokąd dalej zmierza świat i jaki wpływ na to ma sztuczna inteligencja, czipy, drukarki 3D, automatyzacja i wiele innych czynników. To książka, która posiada wiele faktów, wątków historycznych i wiedzy ekonomicznej. To książka, którą po prostu musisz mieć!

Nie da się uniknąć nadchodzącej przyszłości. Obecna technologia rozwinęła się tak bardzo, że w wielu przypadkach można zastąpić pracownika robotem. Fabryki zaczęły produkować roboty, które mogą wykonywać lepiej pracę niż człowiek, który jest omylny i podatny na zmęczenie. Powołani są specjaliści, którzy poświęcają wiele godzin dziennie na udoskonalanie sztucznej inteligencji. Z pewnością zaprowadzi to ludzkość w miejsce, w którym jeszcze nie byliśmy.

To jest właśnie czwarta rewolucja przemysłowa. 

Jest to rewolucja, która będzie miała wpływ na mnóstwo dziedzin życia człowieka na całej planecie. Te zmiany zrewolucjonizują całkowicie przemysł i handel na świecie oraz ludzkie funkcjonowanie. Książka Klausa Schwaba opisuje z czego to wynika oraz na co musimy się przygotować. 216 stron bestsellerowej pozycji uświadomi Ci dokładnie jak przygotować się do przeżycia czwartej rewolucji. 

Na dzień dzisiejszy drukarki 3D mogą produkować nawet duże manekiny, kubki, protezy i broń palną. Nieuniknione są postępy w tej dziedzinie. W przyszłości drukarki 3D będą produkowały nawet narządy potrzebne podczas przeszczepów. 

Sztuczna inteligencja jest w stanie stworzyć nam indywidualną grafikę na podstawie opisów. Potrafi również odpowiedzieć na każde pytanie natychmiastowo za pomocą znanego już czatu GPT. Sztuczna inteligencja już jest zaangażowana w obliczanie stóp procentowych w gospodarce wielu narodów. 

Co stałoby się w Twoim życiu, gdybyś wiedział więcej niż inni? Co stałoby się z Twoją firmą, jeśli będziesz wiedział jak będzie rozwijał się Twój rynek? Zapewne byłbyś bogatszy o wiele pomysłów na przystosowanie swojej firmy do nadchodzących realiów. Możesz być kilka kroków do przodu od konkurencji.

Klaus Schwab – na czym ma polegać czwarta rewolucja przemysłowa?

Zaufaj wiedzy Klausa Schwaba, który zatrudnia ponad 600 osób w centrali jego firmy w Genewie oraz w biurach w Nowym Jorku, Pekinie i Tokio. Przeczytaj książkę, która jest pisana prostym i zrozumiałym językiem. Na pewno na podstawie tej książki wysnujesz wiele praktycznych wniosków, a w swoim otoczeniu zabłyśniesz najnowszą wiedzą ekonomiczną.

Kliknij w link poniżej, aby zobaczyć szczegóły książki:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *