Dale Carnegie – recenzja książki „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi stała się jednym z największych sukcesów książkowych w historii Ameryki. Przeszła przez 17 wydań w pierwszym roku publikacji i sprzedała się w nakładzie 250 000 egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od wydania. Od tego czasu książka sprzedała się w ponad 30 milionach kopii na całym świecie i rocznie sprzedaje się w ponad 250 000 egzemplarzy. Badanie przeprowadzone przez Bibliotekę Kongresu z 2013 roku uznało ją za siódmą najbardziej wpływową książkę w historii Ameryki.

Książka Dale Carnegie pt. “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” jest jedną z podstawowych pozycji w światowym kanonie publikacji psychologicznych. Nie wyobrażam sobie rozwoju osobistego bez tej książki. Jest ona tak doskonale napisana, że każda osoba na świecie powinna się z nią zapoznać. W tym artykule przybliżę Ci tą niesamowitą książkę, która zmieniła życie setkom tysięcy czytelników.

Dale Breckenridge Carnegie – historyczny pisarz, który zostawił po sobie książki, które mimo odległej daty publikacji są cały czas aktualne. Książki “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” oraz “Jak przestać się martwić i zacząć żyć” są bestsellerami po dzień dzisiejszy. Są one dostępne w naszym sklepie.

Co znajdziesz w książce?

Książka liczy ponad 300 stron bezcennej wiedzy o relacjach międzyludzkich. Dzięki tej książce poprawisz komunikację z żoną, mężem, partnerem, dziećmi, przyjaciółmi, klientami, czy przełożonymi. Pozwoli ona uświadomić Ci co naprawdę liczy się w relacjach i jak przezwyciężać spory.

Książka dotyka każdego aspektu relacji. Prześwietla każdy, nawet najmniejszy zakamarek poziomu relacji czytelnika. Dzięki temu zwiększa się świadomość komunikacji z drugą osobą i pozwala na poprawę swoich błędów. 

W książce dostaniesz:

  • 6 sposobów, aby ludzie Cię polubili
  • 12 sposobów na przekonanie ludzi do swojego sposobu myślenia
  • 9 sposobów na komunikację z ludźmii bez wzbudzania poczucia urazy
  • i wiele więcej

Gdy otwieramy książkę możemy zauważyć lekki styl pisania przez autora. Swobodny język pozwala na łatwe przyswajanie wiedzy. Bardzo często w wydawnictwie Studio EMKA dostajemy opinie, że książka „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”

została bardzo szybko przeczytana. Czytelnicy często zaznaczają sobie najważniejsze dla nich fragmenty, dzięki czemu za jakiś czas mogą powrócić do lektury i przypomnieć sobie co w tym czasie mogło wzbudzić zainteresowanie.

Książkę przeczytało już ponad 50 milionów ludzi w wielu językach. Polecam tę książkę szczególnie osobom, które mają dużą odpowiedzialność podczas rozwijania swojej kariery. Książka autorstwa Carnegie z pewnością spowoduje, że Twoje zarobki się zwiększą, ale tylko pod jednym warunkiem. Tym warunkiem jest zastosowanie wiedzy w życiu. 

Książka „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” jest w miękkiej oprawie, ale z okazji 30 lecia Studio Emka została wydana również w wersji eleganckiej z twardą oprawą, co czyni z niej świetny pomysł na prezent.

Kliknij w link poniżej i zobacz książkę „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” w wydaniu ekskluzywnym:

Reasumując

Z czystym sumieniem polecamy książkę „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”, ponieważ jest ona bardzo wartościowa i zawiera bezcenną wiedzę o relacjach z ludźmi. Wzbogacisz swoje umiejętności i polepszysz jakość swojego życia.

https://studioemka.com.pl/produkt/jak-zdobyc-przyjaciol-i-zjednac-sobie-ludzi/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *